+ 420 728 354 176 (po - pá 9:00 - 17:00)
"Všechny operáky na jednom místě"

O nás

Kdo jsme?

Technologická platforma poskytující reálnou nabídku operáku

sOperák jsou technologie, které udržují nabídku aktuální. Když inzerujeme skladové auto, tak vy si ho můžete pronajmout za nájemné, které vidíte na své obrazovce. Naše inovativní technologie nám umožnila poskytovat širokou a aktuální nabídku operáku. Máme ambici zpřehlednit a usnadnit výběr pronájmu aut. Naše mise je přivést 21. století do světa operáku.

Proč si vybrat operák u nás?

Přinášíme bezstarostnost od prvního kliknutí

Dnešní svět operáku je chaos plný nabídek, které někdo zapomněl smazat nebo aktualizovat. Když takovou nabídku poptáte, tak za pár dní dostanete odpověď, že nabídka je neplatná nebo se Vám nikdo vůbec neozve. Tato trpká zkušenost je černá kaňka při výběru. My děláme z operáku skvělou službu. Od shlédnutí první nabídky k prvním kilometrům ve vysněném autě by měla vést rychlá a krátká cesta, a proto sOperák vyvinul technologie, která tuto cestu opravdu zkracuje. Proces k podpisu je snadný a bezstarostný. To je na nás unikátní.

Co umíme nejlépe?

Posadit Vás do skladového auta

sOperák má přehled o dostupnosti aut po celé republice. Naše technologie pravidelně aktualizuje skladové zásoby, a proto Vám umíme nabídnout operák na širokou paletu ihned dostupných aut.

Zajistit osobního průvodce

Na vaše dotazy a poptávky reagujeme co nejrychleji, abyste mohli jezdit co nejdříve. V operáku a autech se vyznáme. Rádi s Vámi projdeme vaše sny a představy a najdeme pro Vás ideální auto a pro něj operák, který nezruinuje váš rozpočet.

Hledat řešení v každé situaci

Každá leasingová společnost má jiná kritéria. Díky naší spolupráci s více leasingovými společnostmi, jsme schopni udělat maximum pro to, abychom Vás posadili do auta. Zamítnutí bonity pro nás není konečná.

Kdo stojí za sOperákem?

Ondra, Karolína a Pavel

V roce 2019 se potkal Ondra, Karolína a Pavel. Dali jsem dohromady naše znalosti z programování a operáku a tak vznikla myšlenka digitalizovat prodej operáku. Začali jsem pracovat na prvním kódu naší technologické platformy. V červnci 2020 jsme poprvé inzerovali operák. Spojuje nás vášeň k autům. Také máme společnou touhu hledat technologické inovace, které zjednodušují život v dnešní informační době.

Ondra, Karolína a Pavel